Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií
tu
.
Nastavenie
Súhlasím
Prejsť na obsah
Prihlásenie k vášmu účtu
E-mail
Heslo
Nevypĺňajte toto pole
Surname
Prihlásiť sa
Nová registrácia
Zabudnuté heslo
alebo
Prihlásiť sa cez Google
Pokračovať do košíka
Zákaznícka podpora:
+421 950 443 441
info@oramat.sk
Kontakty
Zóna vedomostí
Centrum pomoci
Obchodné podmienky
Moja objednávka
Podmienky ochrany osobných údajov
Vrátenie tovaru
Prihlásenie
Hľadať
Nákupný košík
Prázdny košík
Skrutky / Vruty / Šróby
Tesárske konštrukčné skrutky / vruty TORX
so zapustenou hlavou
,
s tanierovou hlavou
,
s valcovou hlavou a plným závitom
,
so zapustenou hlavou a plným závitom
,
Sedlové podložky pre konštrukčné skrutky
Skrutky / šróby do dreva PZ (krížové)
Množstevná zľava
Dištančné skrutky do dreva
Krabičky
,
Blistre
Skrutky / Vruty 6-Hranné do Dreva
Skrutky pre tesárske kovania
Kotviace - krátke
,
S okrúhlou hlavou TORX
,
S 6 hrannou hlavou TORX
Terasové skrutky - nerezové
Terasové skrutky - s plným závitom
,
Terasové skrutky - s podporným závitom
,
Skrutky do klipov terasových dosiek
Skrutky na spojenie sadrokartónových dosiek
Skrutky do sadrokartónu a dreva
,
Samovrtné skrutky TEX
,
Skrutky / Vruty do sadrokartónu v pásoch
,
Skrutky na spojenie sadrokartónových dosiek
Strešné Farmárske skrutky
Farmárske skrutky do dreva
,
Zošívacie skrutky pre presahy plechov
,
Skrutka samozávrtná pre spojenie plechov v presahu - do 2 x 1,25 mm, TX
,
Farmárske skrutky - TORX - (pre drevený podklad)
,
Farmárske skrutky - Šesťhranné - (pre oceľový podklad)
,
Krytka plastová pre 6HR. skrutku + EPDM
Skrutky do sendvičových panelov
WSW-6 Skrutky pre sendičové panely - do ocele do hrúbky 6mm
,
WSW-12 Skrutky pre sendičové panely - do ocele do hrúbky 12mm
,
WB6P Skrutky pre sendičové panely - do betónu a dreva
Samozávrtné skrutky na kotvenie dreva k oceli
Skrutky na kotvenie dreva k oceli
Samozávrtná skrutka s plochou hlavou - univerzálne
Samozávrtné skrutky s plochou hlavou, fosfátované do kovu
Samozávrtné skrutky pre kotvenie plechu do železa, ocele
Samovrtné skrutky so šesťhrannou hlavou
,
Samovrtné skrutky s plochou hlavou a vrtáčikom
,
Samozávrtné skrutky špeciálne pre kotvenie plechu k oceľovému podkladu do hrúbky 12 mm
,
Samovrtné skrutky pre presahy plechov
Skrutky do betónu
So zápustnou hlavou TX
,
S hríbovou hlavou TX
,
S vonkajším závitom
,
Klasické 6 hranná s vlisovanou podložkou
,
S vnútorným závitom
Turboskrutky
Turbo-skrutky so zapustenou hlavou
,
Turbo-skrutky s valcovou hlavou
Skrutky pre nadkrokvovú izoláciu
Skrutky na ploché strechy a izolácie
Skrutky do tenkých oceľových plechov a dreva
,
Skrutky do oceľových plechov
,
Skrutky do betónu a dreva
Tesniace podložky EPDM
Množstevná zľava
Tesárske a nábytkové Kovanie / Prvky
Uholníky / Uholník s prelisom
Uholníky s prelisom
,
Uholníky - Spojovacie
,
Uholníky - Montážne do dreva
,
Uholníky - Montážne s prelisom do dreva
,
Uholníky - Regulovateľné, nastaviteľné
,
Uholníky - Úzke, stolárske, nábytkové
,
Ploché uholníky
Tesárske spojky / Spojovacie dosky
Spojovacie dosky / platničky
,
Krokvové spojky
,
Uholníkové spojky
,
Uholníkové spojky s prelisom
Závitové tyče
Trieda 4.8 DIN 975
,
Trieda 8.8 DIN 975
Kotviace pätky / nohy
Nastaviteľné kotviace pätky / nohy so závitovou tyčou
,
Nohy / pätky stĺpa s roxorom do betónu - Pevné
,
Nohy / pätky stĺpa s roxorom do betónu - Nastaviteľné
Montážne uťahovacie pásy / pásky
Šťahovacie oceľové montážne pásy
,
Spony pre oceľové sťahovacie pásy
,
Dierované montážne pásy
Trámové papuče / závesy
Trámové papuče - vonkajšie
,
Trámové papuče - vnútorné
Dištančné podložky - PVC
Závesy a pánty
Splietané závesy
Dverové dorazy
Blistre
Klince, nity a príslušenstvo
Klince - Stavebné
Čierne
,
Pozinkované
Klince - krútené
Čierne
,
Pozinkované
Klince - lepenkové
Klince - Tesárske
Klince do klincovačky / nastreľovacej pištole
Sada Plyn + Hladké Klince - Pre plynové pištole/klincovačky
,
Hladké klince pre pištole/klincovačky
,
Konvexné Ring, (vrúbkované) klince pre pištole/klincovačky
,
Krútené klince pre pištole/klincovačky
,
Náradie a príslušenstvo pre Klince
Sponkovače, sponky
Trhacie nity
Vrecká
,
Krabičky
Hmoždiny a kotviace prvky
Rámové hmoždinky so skrutkou
S plochým límcom a 6HR TORX hlavou
,
So zapustenou hlavou TORX
,
S plochým límcom a 6HR hlavou
,
So zapustenou hlavou PZ
Rámové hmoždinky bez skrutky
Množstevná zľava
Natĺkacie hmoždinky
Kovové natĺkacie hmoždinky
,
Plastové natĺkacie hmoždinky
Uzlovacie hmoždinky
Krabičky
,
Blistre
Uzlovacie hmoždinky so skrutkami a háčikmi
Uzlovacie hmoždinky s kruhovým hákom
,
Uzlovacie hmoždinky so skrutkou so šesťhrannou hlavou
,
Uzlovacie hmoždinky s rovným hákom
,
Uzlovacie hmoždinky s okom
,
Uzlovacie hmoždinky so skrutkou so zápustnou hlavou
Univerzálne hmoždinky
Klasické rozperné – polyetylénové (KPX)
,
Klasické rozperné – nylonové (KNX)
,
Univerzálne rozperné (KPU)
,
Univerzálne uzlovacie (KPW)
Fasádne hmoždiny a príslušenstvo
Natĺkacie - Plastový tŕň - LTX-10
,
Natĺkacie - Kovový tŕň - LMX-10
,
Natĺkacie - Plastový tŕň s predĺženou expanznou zónou - LFN-10
,
Natĺkacie - Kovový tŕň s predĺženou exp. zónou - LFMG-10
,
Natĺkacie - Kovový tŕň - WKTHERM-8
,
Skrutkovacie - Kovový tŕň - S-8
,
Polystyrénové a minerálne záslepky
,
Frézy - vykružováky
,
Prítlačné - izolačné tanieriky
,
Armovacie sieťky - mriežky
,
Skrutky - hmoždinky do polystyrénu
,
Polystyrén
Oceľové mechanické kotvy do betónu
Prievlakové – klinové – segmentové kotvy
,
Mosadzné zarážacie kotvy
,
Narážacie nástroje pre kotvy
,
Oceľové zarážacie kotvy
Kotviace pätky
Dištančné podložky - PVC
Rámové hmoždinky s hákom
Množstevná zľava
Hmoždinky so skrutkou pre montáž objímok a káblových trás
Množstevná zľava
Kotvy pre montáž zárubní
Krabičky
,
Blistre
Hmoždinky do pórobetónu
Krabičky
,
Blistre
Hmoždinky a kotvy do sadrokartónu
Plastové rozperné hmoždinky do sadrokartónu
,
Kovové hmoždinky do sadrokartónu DRIVA
,
Kovové hmoždinky MOLLY s okom
,
Kovové hmoždinky MOLLY s rovným hákom
,
Kovové hmoždinky MOLLY so skrutkou
,
Kovové hmoždinky MOLLY so stropným hákom
,
Montážne kliešte na hmoždinky MOLLY
,
Preklopné kotvy so skrutkou
,
Plastové hmoždinky do sadrokartónu DRIVA
Montážne súpravy pre sanitárnu keramiku
Montážne súpravy pre pisoáre
,
Montážne súpravy pre umývadlá
,
Montážne súpravy pre WC misy
Rozperné hmoždinky
Rozperné hmoždinky so skrutkou
,
Rozperné hmoždinky s kruhovým háčikom
,
Rozperné hmoždinky s rovným háčikom
,
Rozperné hmoždinky s okom
,
Rozperné hmoždinky so stropným hákom
Metrický spojovací materiál
Závitové tyče
Trieda 8.8 DIN 975
,
Trieda 4.8 DIN 975
Matice
Matice - Šesťhranné DIN 934 ZN 8.8
Podložky - Veľkoplošné DIN 440 ZN
Sadrokartónové podhľady / stropy / konštrukcie - Príslušenstvo
Závesy pre profily
Závesné drôty
Spojky profilov
Natĺkacie kotvy do stropných podhľadov
Krabičky
,
Blistre
Tesniace pásky PUR
Pásky na spoje dosiek HYDRAL
Strešné izolácie / Fólie / Membrány / Pásky / Príslušenstvo
Paropriepustné membrány / fólie
Paroizolačné zábrany / fólie
Reflexné fólie pod podlahové kúrenie
Pásky
Pásky na fólie a membrány
,
Tesniace pásky pod kontralaty
,
Butylové pásky
,
Hliníkové pásky
,
Bitúmenové strešné pásky
,
Pásky na spoje OSB a sadrokartónu
,
Základné nátery PRIMER
Odkvap, hrebene, mriežky
Hrebeňové vetracie pásy
Komínové pásy
Prítlačné podložky
Kotvenie hydroizolácie a tepelnej izolácie plochých striech
Plastové kotvy pre ploché strechy
,
Skrutky do tenkých oceľových plechov a dreva
,
Skrutky do oceľových plechov
,
Skrutky do betónu a dreva
Stavebná chémia
Montážne peny
Nízkoexpanzné peny
,
Protipožiarne pištoľové peny
,
Celoročné pištoľové peny
Lepidlá, silikóny, tmely, akryláty
Polyuretánové lepidlá na polystyrén
Náradie a príslušenstvo
Aplikačné pištole na chemické kotvy
,
Kefky na čistenie kotevných otvorov
Silikóny a lepidlá
Chemické kotvy
Epoxidové chemické kotvy
,
Sitká pre chemické kotvy do dutých materiálov
,
Vinylesterové chemické kotvy
,
Aplikačné pištole
,
Kefky na čistenie otvorov
,
Polyesterové chemické kotvy
,
Pumpičky na čistenie otvorov
,
Špičky, hadičky a zmiešavače
Bity, náradie a príslušenstvo
Držiaky, úchyty, koncovky pre bity
Bity, nadstavce
TX-10 - TORX Bity
,
TX-15 - TORX Bity
,
TX-20 - TORX Bity
,
TX-25 - TORX Bity
,
TX-30 - TORX Bity
,
TX-40 - TORX Bity
,
TX-50 - TORX Bity
,
PZ-1 - Krížové Bity
,
PZ-2 - Krížové Bity
,
PZ-3 - Krížové Bity
,
PH-1 - Krížové Bity
,
PH-2 - Krížové Bity
,
PH-3 - Krížové Bity
,
6 - Šesťhranné Bity
,
8 - Šesťhranné Bity
,
10 - Šesťhranné Bity
,
13 - Šesťhranné Bity
Nože a nožnice
Vrtáky
Do Betónu / Tehly / Kameňa
Sady bitov a vrtákov
Meradlá, vodováhy, metre
Rezné a brúsne kotúče
Do kovu, železa, nereze
,
Do dreva
,
Diamantové - do betónu, muriva, tehly...
Popisovače, fixy, ceruzy
Sponky do sponkovačov
Pracovné rukavice
Množstevná zľava
Obalový materiál
Fasádne systémy
Sťahovacie pásky
Čistiace prostriedky
Elektroinštalačný materiál
Káblové príchytky
Množstevná zľava
Závesy pre trapézové plechy
Inštalačný materiál
Objímky na potrubie
Krabičky
,
1 ks
Samolepiace papierové maliarske pásky
Kotúče
Samolepiace textilné izolačné pásky
Výstražné pásky
Hadicové spony
Kontakty
Zóna vedomostí
Centrum pomoci
Moja objednávka
Obchodné podmienky
Prihlásenie
Viac
Domov
/
Bity, náradie a príslušenstvo
Bity, náradie a príslušenstvo
, Strana 4
Držiaky, úchyty, koncovky pre bity
Bity, nadstavce
Nože a nožnice
Vrtáky
Sady bitov a vrtákov
Meradlá, vodováhy, metre
Rezné a brúsne kotúče
Popisovače, fixy, ceruzy
Sponky do sponkovačov
Pracovné rukavice
Najpredávanejšie
TX-25 - 50mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(13 ks)
4932430882
2,09 €
1,37 €
–1 %
WM 8x50 1ks - Nadstavec - Bit magnetický na šesťhranné hlavy
Skladom
(28 ks)
178
Pôvodne:
1,37 €
(–1 %)
1,35 €
TX-20 - 50mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(95 ks)
4932430877
2,09 €
TX-40 - 50mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(135 ks)
4932430890
2,09 €
TX-30 - 50mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(50 ks)
4932430887
2,09 €
TX-25 - 25mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(15 ks)
4932430880
1,60 €
Rukavice Verken POLIBLACK - veľkosť 9/L
Skladom
(1490 pár)
PU004-1
0,51 €
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 10/XL
Skladom
(166 balenie)
LATEX10-12
Pôvodne:
6,45 €
(–17 %)
5,33 €
TX-25 - 2ks - Nadstavce - Bity torx
Skladom
(132 ks)
104
1,30 €
TX-40 - 25mm - 1ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(110 ks)
4932430889
1,60 €
Zobraziť viac produktov
Radenie produktov
Odporúčame
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Abecedne
217
položiek celkom
Výpis produktov
Rukavice Verken VELCRO - veľkosť 10/XL
Skladom
(25 pár)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 ks
Do košíka
VELCRO10-1
Rukavice Verken VELCRO - veľkosť 11/XXL
Skladom
(117 pár)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 ks
Do košíka
VELCRO11-1
Rukavice Verken VELCRO - veľkosť 8/M
Skladom
(530 pár)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 ks
Do košíka
VELCRO8
Rukavice Verken VELCRO - veľkosť 9/L
Skladom
(197 pár)
2,55 €
Jednotková cena:
2,55 € / 1 ks
Do košíka
VELCRO9-1
Rukavice Verken WELDO - veľkosť 10/XL
Skladom
(38 pár)
3,85 €
Jednotková cena:
3,85 € / 1 ks
Do košíka
WELDO10-1
10x50mm - 1 ks - Nadstavec - Bit magnetický na šesťhranné hlavy, WM
Skladom
(149 balenie)
1,46 €
Jednotková cena:
1,46 € / 1 ks
Do košíka
WM-10050
2,13 €
–0 %
13x50mm - 1 ks - Nadstavec - Bit magnetický na šesťhranné hlavy, WM
Skladom
(2 balenie)
2,11 €
Jednotková cena:
2,11 € / 1 ks
Do košíka
WM-13050
6x50mm - 1 ks - Nadstavec - Bit magnetický na šesťhranné hlavy, WM
Skladom
(3 balenie)
1,35 €
Jednotková cena:
1,35 € / 1 ks
Do košíka
WM-06050
39,98 €
–53 %
PH-2 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave Philips
Skladom
(1 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430853K
39,98 €
–53 %
PZ-1 - 25mm - 25ks -Bit Milwaukee Shockwave Pozidriv
Skladom
(4 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932493868
39,98 €
–53 %
PZ-2 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave Philips
Objednané
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430864K
39,98 €
–53 %
TX-15 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(1 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430873K
39,98 €
–53 %
TX-20 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(7 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430875K
39,98 €
–53 %
TX-25 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Objednané
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430880K
39,98 €
–53 %
TX-30 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(12 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430886K
39,98 €
–53 %
TX-40 - 25mm - 25ks - Bit Milwaukee Shockwave TORX
Skladom
(4 balenie)
18,45 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
Do košíka
4932430889K
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 10/XL
Skladom
(166 balenie)
5,33 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ks
Do košíka
LATEX10-12
129 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 10/XL
Skladom
(8 kartón)
84,13 €
Jednotková cena:
0,35 € / 1 ks
Do košíka
LATEX10-240
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 11/XXL
Skladom
(110 balenie)
5,33 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ks
Do košíka
LATEX11-12
129 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 11/XXL
Skladom
(5 kartón)
84,13 €
Jednotková cena:
0,35 € / 1 ks
Do košíka
LATEX11-240
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 7/S
Skladom
(137 balenie)
5,33 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ks
Do košíka
LATEX7-12
129 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 7/S
Skladom
(6 kartón)
84,13 €
Jednotková cena:
0,35 € / 1 ks
Do košíka
LATEX7-240
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 8/M
Skladom
(3 balenie)
5,33 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ks
Do košíka
LATEX8-12
129 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 8/M
Objednané
84,13 €
Jednotková cena:
0,35 € / 1 ks
Do košíka
LATEX8-240
6,45 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 9/L
Skladom
(49 balenie)
5,33 €
Jednotková cena:
0,44 € / 1 ks
Do košíka
LATEX9-12
129 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken onyx RedLatex- veľkosť 9/L
Skladom
(2 kartón)
84,13 €
Jednotková cena:
0,35 € / 1 ks
Do košíka
LATEX9-240
42,09 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 10/XL
Skladom
(7 balenie)
34,77 €
Jednotková cena:
2,90 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW10-12
420,96 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 10/XL
Objednané
274,54 €
Jednotková cena:
2,29 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW10-120
42,09 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 11/XXL
Skladom
(5 balenie)
34,77 €
Jednotková cena:
2,90 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW11-12
420,96 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 11/XXL
Objednané
274,54 €
Jednotková cena:
2,29 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW11-120
42,09 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 9/L
Skladom
(24 balenie)
34,77 €
Jednotková cena:
2,90 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW9-12
420,96 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken ATLAS VISIO - veľkosť 9/L
Skladom
(2 kartón)
274,54 €
Jednotková cena:
2,29 € / 1 ks
Do košíka
LEATHCGW9-120
30,21 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 10/XL
Skladom
(46 balenie)
24,96 €
Jednotková cena:
2,08 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB10F-12
302,14 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 10/XL
Skladom
(4 kartón)
197,05 €
Jednotková cena:
1,64 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB10F-120
30,21 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 11/XXL
Skladom
(114 balenie)
24,96 €
Jednotková cena:
2,08 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB11F-12
302,14 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 11/XXL
Skladom
(11 kartón)
197,05 €
Jednotková cena:
1,64 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB11F-120
30,21 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 8/M
Skladom
(122 balenie)
24,96 €
Jednotková cena:
2,08 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB8F-12
302,14 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 8/M
Skladom
(12 kartón)
197,05 €
Jednotková cena:
1,64 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB8F-120
30,21 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 9/L
Skladom
(82 balenie)
24,96 €
Jednotková cena:
2,08 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB9F-12
302,14 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken NITROFLEX - veľkosť 9/L
Skladom
(8 kartón)
197,05 €
Jednotková cena:
1,64 € / 1 ks
Do košíka
NITSSB9F-120
6,11 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken POLIBLACK - veľkosť 9/L
Skladom
(124 balenie)
5,05 €
Jednotková cena:
0,42 € / 1 ks
Do košíka
PU004-12
122,21 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken POLIBLACK - veľkosť 9/L
Skladom
(6 kartón)
79,70 €
Jednotková cena:
0,33 € / 1 ks
Do košíka
PU004-240
6,11 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken POLIBLACK - veľkosť 10/XL
Skladom
(58 balenie)
5,05 €
Jednotková cena:
0,42 € / 1 ks
Do košíka
PU005-12
122,21 €
–34 %
1 Kartón (240 párov) - Rukavice Verken POLIBLACK - veľkosť 10/XL
Skladom
(2 kartón)
79,70 €
Jednotková cena:
0,33 € / 1 ks
Do košíka
PU005-240
30,55 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken RAZER CUT C - veľkosť 10/XL
Skladom
(11 balenie)
25,24 €
Jednotková cena:
2,10 € / 1 ks
Do košíka
RAZERCUTC10-12
305,53 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken RAZER CUT C - veľkosť 10/XL
Skladom
(1 kartón)
199,26 €
Jednotková cena:
1,66 € / 1 ks
Do košíka
RAZERCUTC10-120
30,55 €
–17 %
12 párov - Rukavice Verken RAZER CUT C - veľkosť 11/XXL
Skladom
(9 balenie)
25,24 €
Jednotková cena:
2,10 € / 1 ks
Do košíka
RAZERCUTC11-12
305,53 €
–34 %
1 Kartón (120 párov) - Rukavice Verken RAZER CUT C - veľkosť 11/XXL
Objednané
199,26 €
Jednotková cena:
1,66 € / 1 ks
Do košíka
RAZERCUTC11-120
Ovládacie prvky výpisu
Načítať 25 ďalších
Stránkovanie
Nachádzate sa na strane 4 z 5.
1
4
5
217
položiek celkom
Hore