Strešné izolácie / Fólie / Membrány / Pásky / Príslušenstvo, Strana 3
Radenie produktov
152 položiek celkom
Výpis produktov
4,8x100mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
12,09 €
Jednotková cena:
0,12 € / 1 ks
14,71 €
–0 %
4,8x120mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
14,70 €
Jednotková cena:
0,15 € / 1 ks
18,01 €
–0 %
4,8x140mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
18 €
Jednotková cena:
0,18 € / 1 ks
20,11 €
–0 %
4,8x160mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
20,10 €
Jednotková cena:
0,20 € / 1 ks
38,71 €
–0 %
4,8x180mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
38,70 €
Jednotková cena:
0,39 € / 1 ks
49,56 €
–0 %
4,8x200mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
49,55 €
Jednotková cena:
0,50 € / 1 ks
58,11 €
–0 %
4,8x220mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
58,10 €
Jednotková cena:
0,58 € / 1 ks
74,16 €
–0 %
4,8x240mm - 100 ks - Skrutka samozávrtná do oceľových profilových plechov (0,5-0,75 mm) a dreva, WDB
74,15 €
Jednotková cena:
0,74 € / 1 ks
15x335mm - 100 ks - Plastové puzdro na upevnenie tepelnej a hydroizolácie plochých striech, LINO15PP
203,36 €
Jednotková cena:
2,03 € / 1 ks
